Naprawa przetwornic

 

 

Naprawiamy przetwornice podwyższające i obniżające napiecie dużej mocy.

Nie naprawiamy przetwornic do ksenonów!

 

W dzisiejszych czasach dość powszechne jest stosowanie różnego rodzaju przetwornic, które wykorzystywane są nie tylko w firmach czy zakładach przemysłowych, ale także i w naszych samochodach prywatnych bądź też w specjalistycznych pojazdach, takich jak maszyny budowlane oraz rolnicze. Awaria tego niepozornego elementu może mieć różne nieprzyjemne konsekwencje, ale realizowana przez nas naprawa przetwornic to pewność, że elektroniczne urządzenie zostanie przywrócone do pełnej sprawności.

Powierz nam regenerację przetwornicy i oszczędzaj pieniądze

Korzystanie z naszych usług pozwala Państwu oszczędzać pieniądze. Wiele z tego typu urządzeń można bowiem z powodzeniem regenerować, choć oczywiście wymagana jest do tego specjalistyczna wiedza, dobre zaplecze serwisowe oraz części zamienne wysokiej jakości. Regeneracja przetwornic to jednak możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na zakupie nowego urządzenia. Nasi pracownicy dokonają specjalistycznej analizy tego, czy obecny stan przetwornicy pozwala na jej regenerację. Jeśli tylko będzie to możliwe, zajmiemy się pełną regeneracją przetwornicy i udzielimy gwarancji na długą żywotność urządzenia po wykonanym przez nas serwisie.

Skuteczna naprawa przetwornic każdego rodzaju

W wachlarzu naszych możliwości znajdują się również usługi dotyczące napraw przetwornicy, którą to znajdziemy w wielu pojazdach. W tym przypadku również każda naprawa przetwornicy zaczyna się od pełnej diagnozy stanu urządzenia, dzięki której można bardzo dokładnie określić przyczynę usterki i tym samym skutecznie ją wyeliminować.

Zawsze naprawiając przetwornice, stawiamy na najlepsze części zamienne, ale dodatkowo nasi Klienci mogą liczyć również na:

  • szybko realizowana naprawa przetwornic
  • pełną gwarancje na usługi
  • przystępne ceny

Zapewnienie pełnej sprawności urządzeniom elektronicznym nie będzie żadnym problemem z naszą pomocą.

Jesteśmy dostępni pod nr tel.  :

+48 519 562 048

kontakt@elfago.pl

W godzinach: Poniedziałek – piątek   9:00 – 18:00

Zobacz nas na Facebooku

Napisz do nas: