Naprawa sterowników FENDT

Przejście pracy naszej maszyny rolniczej FENDT w tryb awaryjny bądź też nierówna praca silnika czy awaria elementów dodatkowych maszyny może oznaczać awarię samego sterownika. W nowoczesnych maszynach rolniczych elektronika jest czymś naturalnym. Ma ona za zadanie kontrolować prawidłową pracą wszystkich elementów sprzętu, a jej awaria, choć nie powinna zdarzać się zbyt często, wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu całego nowego układu sterującego. Wykonywana w naszej firmie naprawa sterowników FENDT pozwoli przywrócić pełną sprawność maszyny stosunkowo niewielkim kosztem i w krótkim czasie.

Naprawiaj sterowniki FENDT, korzystając z usług fachowców

Zatrudniony w naszej firmie doświadczony zespół pracowników może podjąć się każdej naprawy, nie tylko dzięki swojej rozległej wiedzy, ale i świetnemu zapleczu serwisowemu, w które to nieustannie inwestujemy. Nasze usługi na naprawianie sterowników FENDT są dość wszechstronne i zalicza się do nich między innymi:

  • serwis sterowników zarządzających pracą silnika
  • naprawa komputerów zarządzających licznikami i panelami sterowniczymi
  • pełna diagnostyka sprawności elektroniki sterującej

Jesteśmy przekonani o tym, że każda naprawa sterowników FENDT pozwoli Państwu oszczędzać pieniądze i zapewni gwarancję, że sprzęt po serwisie będzie długo służył bez żadnych problemów.

Kontakt do serwisu

Michał Polak
Elfago

12-140 Świętajno ul. Polna 19
woj warmińsko-mazurskie

Jesteśmy dostępni pod nr tel.  :

kontakt@elfago.pl

W godzinach: Poniedziałek – piątek   9:00 – 18:00

Zobacz nas na Facebooku

Napisz do nas: