Naprawa sterowników CASE

Sprawność współczesnych maszyn rolniczych w bardzo dużej mierze zależna jest od elektroniki, która steruje silnikiem oraz całym nowoczesnym osprzętem znajdującym się na takiej maszynie. W efekcie awaria maszyn rolniczych Case często objawia się złą pracą silnika bądź też niepoprawnym działaniem różnych układów, co wcale nie musi oznaczać awarii mechanicznej. Naprawa sterowników Case, realizowana w naszej firmie, pozwoli szybko przywrócić pełną sprawność maszynom, bez ponoszenia ogromnych kosztów oraz bez poważnych strat związanych z unieruchomieniem sprzętu rolniczego.

Doświadczeni fachowcy naprawiają sterowniki CASE

Nasza firma to tak naprawdę zespół świetnych serwisantów, ludzi mających ogromną wiedzę elektroniczną oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi serwisowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie elektroniki nigdy nie muszą być takie same. Naprawiamy sterowniki do Case, zawsze zaczynając od pełnej diagnozy układu i próby dokładnego zlokalizowania usterki. Nasze naprawy są skuteczne między innymi dzięki:

  • stosowaniu dobrej klasy narzędzi serwisowych
  • ogromnym zapleczu z zamiennymi układami scalonymi
  • wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników

Szybka i tania naprawa sterowników Case w naszej firmie, to na pewno rozwiązanie bardziej opłacalne, niż kupowanie nowych układów sterujących do maszyn rolniczych.

Kontakt do serwisu

Michał Polak
Elfago

Górna Droga 14 lok. 510
02-495 Warszawa woj. mazowieckie

Jesteśmy dostępni pod nr tel.  :

kontakt@elfago.pl

W godzinach: Poniedziałek – piątek   9:00 – 18:00

Zobacz nas na Facebooku

Napisz do nas: