Serwis automatyki przemysłowej

Automatyka dzisiaj to najbardziej rozwijająca się branża w przemyśle. Wiele nowych rozwiązań, automatyzacji pozwala zaoszczędzić i ograniczyć koszty produkcji. Obecnie zajmujemy się naprawą wielu urządzeń, a w niedalekiej przyszłości zamierzamy wdrażać nowe systemy sterowania dla przemysłu.

Wszechstronne usługi napraw elektroniki w maszynach


Nasze usługi są bardzo wszechstronne, gdyż jesteśmy w stanie serwisować automatykę w większości wykorzystanych obecnie urządzeń, korzystając ze swojej ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Specjalizując się w branży przemysłowej, stawiamy oczywiście na inwestycje w nowoczesny sprzęt serwisowy, dzięki któremu naprawa może stać się o wiele tańsza, szybsza, a i jednocześnie także efektywniejsza. Co niezwykle istotne, u nas naprawa w żadnym razie nie jest prowadzona w sposób schematyczny. Serwis automatyki jest w pełni indywidualny, a więc nie kierujemy się objawami, ale zaczynamy właśnie od diagnostyki i dokładnie ustalamy przyczynę awarii.

Realizowany przez nas serwis automatyki dotyczy urządzeń takich jak:

  • falowniki firm: Danfoss, Delta i inne
  • serwo napędy
  • przetwornice
  • zasilacze
  • panele operatorskie

Jesteśmy specjalistami od elektroniki w branży przemysłowej

Wybierając nasze usługi serwisowe, wybierają Państwo tak naprawdę najwyższą możliwą jakość, która jest gwarancją sprawności działania urządzeń po każdej dokonanej naprawie. Serwisujemy automatykę, starając się zachować krótkie terminy realizacji i próbując rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane awarie, a by pozwolić Państwu oszczędzać pieniądze na zakupie nowej elektroniki.

Jesteśmy dostępni pod nr tel.  :

+48 519 562 048

kontakt@elfago.pl

W godzinach: Poniedziałek – piątek   9:00 – 18:00

Zobacz nas na Facebooku

Napisz do nas: