Naprawa sterowników Bobcat

Koparki oraz spychacze marki Bobcat, to potężne maszyny o ogromnych możliwościach, które to bardzo często są oczywiście wykorzystywane w branży budowlanej. Układy elektroniczne sterujące silnikami tych maszyn, czasem ulegają niestety awarii, co objawia się między innymi spadkiem mocy, przerywaną pracą silnika, czy nawet kompletnym jego unieruchomieniem. Możemy jednak naprawić sterownik Bobcat, posiadając w swojej firmie nowoczesny sprzęt serwisowy, oraz zatrudniając ludzi, dla których elektronika nie ma żadnych tajemnic.

Oszczędzaj pieniądze, naprawiając sterowniki Bobcat

Wykonanie serwisu takiej elektroniki, w naszej profesjonalnej firmie, jest naprawdę opłacalne, gdyż zakup nowych urządzeń sterujących to najczęściej niebagatelny wydatek. W przypadku tej elektroniki należy jednak pamiętać o tym, że naprawa sterowników Bobcat może się nieco wydłużyć z racji fabrycznego zabezpieczenia układów scalonych przed wilgocią, poprzez zalanie ich żywicą.

Dysponujemy jednak sprzętem oraz wiedzą, z których to pomocą potrafimy poradzić sobie z takim zadaniem i dokonać kompleksowej naprawy. Każda naprawa sterowników Bobcat to szereg działań, do których zaliczyć należy:

  • dokładną diagnostykę awarii
  • wykonanie naprawy w oparciu o najlepsze podzespoły elektroniczne
  • diagnostyka sprawności po wykonanym serwisie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy wsparcie, dzięki któremu firmy stosujące nowoczesny sprzęt budowlany mogą ograniczać koszty związane z jego eksploatacją.

Jesteśmy dostępni pod nr tel.  :

kontakt@elfago.pl

W godzinach: Poniedziałek – piątek   9:00 – 18:00

Zobacz nas na Facebooku

Napisz do nas: